-sidi education-spot_img
29.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

kolegji i evropës

Kuvendi miraton 4 projektligje, votohet pro për marrëveshjen me Kolegjin e Evropës

Gjatë përfundimit të seancës së sotme plenare në Kuvend janë miratuar 4 projektligje. Projektligji “ Për disa shtesa dhe ndryshime në ligjin nr. 107/2016, “Për...

Latest news

/5pyetjet.al