-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

KUFIZIM

VOA: Fëmijët me aftësi të kufizuar, vështirësi në përfshirjen sociale

Në shkollën speciale për fëmijët me aftësi të kufizuar në Shkodër, nxënësit dhe prindërit po bëjnë përgatitjet e fundit për festat e fundvitit. Bashkë...

Gjykatësja refuzon masën kufizuese ndaj Trump

Gjykatësja federale Tanya Chutkan i dha përgjithësisht të drejtë avokatëve të ish presidentit Trump, gjatë seancës së sotme që po shqyrtonte kërkesën e prokurorit...

Energjia elektrike në Kosovë do të kufizohet me 2 orë

Kosova ka nisur këtë të hënë kufizimin e furnizimit me energji elektrike të popullatës. Nga ora 8 e mëngjesit të gjithë konsumatorët do të...

Shkupi rikthen kufizimet në fitim për produktet bazë

Vendimi i Qeverisë së Maqedonisë së Veriut për ngrirjen e serishme të marzhës (çmimi maksimal) tregtare për produktet ushqimore bazë, sipas ekspertëve të ekonomisë,...

Latest news

/5pyetjet.al