-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

maska

Maska, paruke, jelekë antiplumb e municione, aksion në Shkodër, arrestohet 26-vjeçari

Policia në Shkodër ka arrestuar në flagrancë një 26-vjeçarin Ragip Gila, që posedonte në banesë, sendet e kundërligjshme dhe lëndën narkotike. "Në lagjen “Partizani”, shërbimet...

Luizi habit me postimin e fundit: Çdo mëngjes vendos maskën…

Që pas daljes së tij nga shtëpia e “BBV” si fitues Luiz Ejlli ka qenë shumë aktiv në koncerte, projekte dhe për rrjedhojë edhe...

“Ndal”! Të maskuar dhe me armë! Dy hajdutë nisen për të vjedhur në mesnatë (VIDEO)

Tre persona janë arrestuar në Lushnje në një tentativë grabitje. Të arrestuarit janë Gentian Bajrami, Ramazan Troka dhe Volter Alushaj. Të maskuar dhe me...

Zjarret “mbysin” Kanadanë, amerikanët këshillohen të përdorin maska!

Miliona njerëz në Amerikën e Veriut janë këshilluar të mbajnë maska kur dalin nga shtëpitë për shkak të cilësisë së dobët të ajrit, të...

Arrestohen dy serbë në veri me armë, flamuj dhe maska

Policia e Kosovës njoftoi se mbrëmë gjatë natës, në veri të vendit ka ndaluar një automjet (me targa të Sllovenisë), me të cilin ishin...

Varianit i ri i Covid po përhapet sërish, aktiv në 22 vende të botës

Covid nuk është ende një kapitull i mbyllur në 22 vende të botës, madje në Indi i janë rikthyer detyrimit për të mbajtur maskë. Rritja...

Me maska dhe kallashnikov vodhën firmën e ndërtimit në Vlorë, arrestohet autori

Policia e Vlorës ka arrestuar një 32-vjeçar pasi akuzohet se dje nën kërcënimin e një kallashnikovi ka ka vjedhur një shumë lekësh në një...

Rritja e frikshme e infektimeve me Covid-19, OBSH rekomandon mbajtjen e maskave në aeroporte!

Zyrtarët e Organizatës Botërore të Shëndetësisë kanë rekomanduar se shtetet duhet të konsiderojnë vendimin që pasagjerët të mbajnë maska në fluturimet me distanca të...

Ndryshoi fytyrën? Eksperti te “5pyetjet.al”: 300 € kushton maska që iu gjet Martinajt

Nga Dylber Balla RENEA dhe FNSH, të ndihmuara nga policia lokale zhvilluan dje një operacion në Fushë Kuqe me objektiv vilën e Ervis Martinajt dhe...

Policia italiane i çjerr “maskën” e drogës adoleshentit shqiptar

Policia italiane ka arrestuar një 18-vjeçar shqiptar për trafik lëndësh narkotike. Sipas mediave italiane  i riu u arrestua në stacionin Ponte San Giovanni. 18-vjeaçari është kapur...

Latest news

/5pyetjet.al