-sidi education-spot_img
9.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#menyra

Emërimet e reja, Klosi: Kanë dhënë kontribut të çmuar në PS, mënyra jonë e qeverisjes pëlqehet nga publiku

Sekretari i Përgjithshëm i PS, Blendi Klosi, i ftuar në “5 Pyetjet” nga Ilir Babaramo, u shpreh se të gjitha figurat e emëruara sot...

Mënyra efektive për të reduktuar yndyrën me 30% në mëlçi!

Këshilla e zakonshme që u jepet atyre që vuajnë nga sëmundja e mëlçisë yndyrore joalkoolike është të humbin peshë. Megjithatë, kjo nuk është gjithmonë...

5 mënyra për të kapërcyer frikën e fluturimit me avion!

Frika nga fluturimi është e pranishme te shumë njerëz dhe shumë nuk dinë fare si të përballen me ndjenjat e pakëndshme kur hipin në...

Mënyrat për të përjetuar lumturi dhe ndryshim në jetën tuaj!

Roli i komunitetit, qoftë vëzhgimi i zogjve, pastrimi i plazhit është vënë në fokus të thellë teksa përpiqemi të rikthehemi nga izolimi i zgjatur....

Latest news

/5pyetjet.al