-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#polici

IKMT zbarkon te “Myslym Keta”, nis shembja e pallatit, dy banorë përfundojnë në polici!

IMT ka zbarkuar sot në mëngjes në rrugën ‘Myslym Keta’ për të prishur pallatin e dëmtuar nga tërmeti. Edhe pse disa prej banorëve janë...

Tjetër goditje ‘Ndraghetës’, 78 të arrestuar/ Trafiku i kokainës kontrollohej nga burgu!

Policia italiane ka arrestuar 78 persona në 16 provinca të ndryshme. Mësohet se qëllimi i dy operacioneve të organizuara, ka qenë arrestimi i anëtarëve...

Vdekja e Lear Kurtit, Berisha: Vetëm nga komunikata e kuptova që e kishin vrarë

Kreu i PD-së, Sali Berisha gjatë një takimi me studentë ka folur dhe për vdekjen e Lear Kurtit.Ai ka treguar për momentin kur ka...

Shisnin kokainë në lokal, policia u vë prangat dy të rinjve

Dy të rinj kanë rënë në prangat e policisë së Korçës. Gjatë një kontrolli në lokalin e 27-vjeçarit policia ka konstatuar se së bashku...

Policia me “lupë” në Durrës. Kush po i sjell eurot nga Italia?

Në më pak se 24 orë, dy mjete që bënin rrugën Bari-Durrës kanë sjell 547 mijë euro të padeklaruar, të cilat dyshohet se vinë...

Pas autobusit, kapet dhe fugoni me “thasët” me euro

Policia ka arritur të kap një fugon pasagjerësh me 25 mijë euro të padeklaruar në Durrës.Ngjarja ka ndodhur 24 orë pas kapjes së më...

E denoncoi Berisha, AMP reagon për dhunën policore në Pogradec

Agjencia e Mbikëqyrjes Policore ka reaguar për videon e publikuar ditën e djeshme nga kreu i PD-së, Sali Berisha ku një polic, shihet duke...

Plas thika në Sarandë, ky është autori, ja për çfarë e ndaloi policia në qershor

Ermir Shabanaj, 37-vjeçar është identifikuar nga policia si autori i ngjarjes së rëndë të ndodhur gjatë mesnatës në Sarandë.Ngjarja ndodhi para një lokali...

1 orë protestë për Lear Kurtin, qytetarja humbet ndjenjat, vendi “skuqet” nga flakadanët

Një protestë për vdekjen e të riut, Lear Kurti në duart e policisë të mërkurën në mbrëmje, është mbajtur mbrëmjen e të premtes përballë...

Vdiq në duart e policisë, protestuesi: Rast i përsëritur, s’kemi më besim te blutë

Mbrëmjen e kësaj të premteje, përballë ministrisë së Brendshme po mbahet protesta nga Shoqëria Civile për vdekjen e të riut Lear Kurti.Një nga protestuesit...

Latest news

/5pyetjet.al