-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Vdekja e Lear Kurtit, Berisha: Vetëm nga komunikata e kuptova që e kishin vrarë

Kryesoret

Kreu i PD-së, Sali Berisha gjatë një takimi me studentë ka folur dhe për vdekjen e Lear Kurtit.

Ai ka treguar për momentin kur ka marrë vesh lajmin dhe se që në fillim e ka kuptuar që e kishte vrarë policia.

“U zgjova atë mëngjes, lexova lajmet dhe më erdhi shumë keq. Më pas kur lexova komunikatën e policisë, të jem i sinqertë e kuptova që e kanë mbytur. Shkoi këtu, vrapoi atje, etj.

E mbyllën me vdekje natyrale. Nuk ekziston vdekja natyrale për të rinjtë, vdekja natyrale është për mosha të mëdha.

Të njëjtin njeri që bëri çdo gjë për të mbyllur vrasjen e Klodian Rashës, e futi për të vrarë për herë të dytë Learin,” është shprehur Berisha, duke shtuar se Rama e ka mbushur policinë me kriminel dhe të droguar.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit