-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#qeveria

Berisha: Reforma Soros në drejtësi i ka prerë kolonën vertebrale shtetit shqiptar

Reforma Soros në drejtësi i ka prerë kolonën vertebrale shtetit shqiptar. Kështu ka deklaruar kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha gjatë një takimi me...

Hetimet e SPAK për Metën, Berisha: Asgjë nuk e pengon këtë opozitë nga fitorja

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar gjithashtu edhe me nisjes së hetimeve nga ana e SPAK për kryetarin e Partisë së Lirisë Ilir Meta në lidhje...

Bashkia e Vorës dhe Kavajës, të parat që qeveria bëhet gati t’i marrë në administrim

Ministria e Financave ka evidentuar se 7 bashki të vendit ndodhen në vështirësi të mëdha financiare, por Bashkia e Vorës dhe Kavajës paraqiten më...

Qeveria rrit çmimin e naftës

Bordi i qeverisë dhe biznesmenëve të karburanteve i mbledhur sot ka vendosur që të rrisë çmimet.Nafta është rritur me 12 lekë dhe prej...

Afera e inceneratorëve, Meta: I gjithë shteti i përfshirë në vjedhje!

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta në kampingun e Jalës me të rinjtë, ka hedhur akuza ndaj qeverisë për aferën e inceneratorëve.Sipas...

Latest news

/5pyetjet.al