-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#Sali Berisha

“Rama po varfëron qytetarët”, Berisha: Rritja e energjisë, në dëm të shtresës së mesme

Ish-kryeministri Sali Berisha në Postribë të Shkodrës, u shpreh se rritja e çmimit të energjisë godet rëndë shtresën e mesme. Ai tha se Rama dhe...

Berisha “nxeh” Postribën për kryengritjen e dytë: Të rrëzojmë Ramën

Ish-kryeministri Sali Berisha nga Shkodra ka kujtuar sot kryengritjen e Postribës, që e cilësoi për liri dhe flamur kombëtar. https://youtu.be/6kGD5Nw4S-8 “Në Shkodër historia tregon se...

Vdekja e mbretëreshës, Berisha: Zonjë e madhe, e paharruar pritja në Pallatin e Buckingham

Sali Berisha, kryetari i Partisë së Lirisë, ka reaguar me anë të një postimi në Facebook për ndarjen nga jeta të Mbretëreshës së Anglisë...

Yuri Kim injoron Berishën, njeh vetëm grupin e Alibeajt

Ditën e sotme ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim do të zhvillojë disa takime me përfaqësuesit e partive politike. Takimi i parë do të jetë...

Berisha: Sulme kriminale ndaj pronave të Kishës në Kepin e Rodonit!

Ish-kryeministri Sali berisha ka postuar në Facebook një denoncim nga një qytetar. Ai është shprehur se kryeministri Edi Rama po u vërsulet pronave të Kishës. https://youtu.be/Z30A_nU-sdc "Sulme...

Berisha: Rinasi u “shqye”, Çuçi hoqi kontrollet

Ish-kryeministri Sali Berisha denoncon se në aeroportin e Rinasit janë hequr kontrollohet duke e kthyer në “han pa porta”. Për këtë kryetari i PD-së,...

Plehrat në Shijak, Berisha: Qeveria e Ramës po grabit 420 mln euro për djegësat

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar këtë të martë një video nga djegia e plehrave në Shijak. Ai ka akuzuar katërshen e politikanëve të akuzuar nga...

Berisha: Kosova jep ndihmë dhe mbështetje, Rama grabit dhe vjedh qytetarët

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha përmes një postimi në Facebook ka bërë një krahasim të ndihmës ekonomike qe jep Kosova, ndërkohë që ka...

E futi në listën e zezë, Britania i jep goditjen e dytë Berishës

Politikanët e korruptuar dhe të inkriminuar duhet të japin llogari para ligjit dhe të përballen me pasoja. Ky është qëndrimi i ambasadorit britanik në...

Berisha: Tiranën e kanë marrë në dorë të fortët me drogën dhe pushtetarët

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka zhvilluar mbrëmjen e kësaj të enjteje një takim me intelektualët e Tiranës. Ai ka evidentuar një sërë problematikash në kryeqytet, ku...

Latest news

/5pyetjet.al