-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

skela

Ra nga skela në Itali, ndërron jetë 43-vjeçari nga Kosova

Një shqiptar i Kosovës ka humbur jetën në një aksident në vendin e punës në një kantier në Olbia të Sardenjës në Itali. Siç raporton...

Punëtori bie nga skela, arrestohet pronari

Paraditen e sotme një 65-vjeçar ka rënë nga skela ku po punonte në një fabrikë të përpunimit të vajit në Fier mesditën e djeshme. I...

Babë e bijë u ra skela mbi kokë/ Arrestohet pronari dhe inxhinieri i firmës “Arlis”

Tre persona janë vënë për momentin në pranga nga policia në lidhje me ngjarjen e ditës së djeshme, ku skela e një pallati në...

FOTO/ Ky është vendi në Tiranë ku babanë dhe vajzën e zunë skelat e pallatit

Ngjarje e rëndë në Tiranë. Në Bulevardin “Gjergj Fishta” janë rrëzuar skelat e një pallati në ndërtim e sipër që po e ndërton firma...

Babai me vajzën në trotuar, u bie skela nga pallati! Vjen reagimi i policisë

Policia e Tiranës ka dhënë informacionin e parë për plagosjen e babë e bijë pasi u ra skela nga një pallat në ndërtim teksa...

Po kalonin rrugën, babë e bijë u bie skela në kokë

Dy persona, babë e bijë janë plagosur në Tiranë. U ra skela teksa ishin duke kaluar në rrugë pranë një pallati në ndërtim. Ngjarja ka...

U rrëzua nga skela, vdes shqiptari në Itali

Një 61-vjeçar shqiptar në Itali ka gjetur vdekjen pasi është rrëzuar nga një kantier ndërtimi ku punonte paraditen e sotme në Borghetto. 61-vjeçari ishte në...

“Kishte defekt”! Si u shemb skela që vrau 5 shqiptarë në Gjemani

Në fund të tetorit, një skelë u shemb në Hafencity të Hamburgut, duke vrarë pesë persona me origjinë shqiptare. Autoritetet e kishin ekzaminuar nga...

Nipi ra nga skela/ Daja lot dhe lutje: Gruaja dhe fëmijët po e presin në shtëpi

Një ngjarje tragjike ndodhi pak ditë më parë në Hamburg të Gjermanisë, ku shkëputja e një skele i mori jetën 4 shqiptarëve që po...

E trishtë! Iku të punonte në Gjermani, por i ati shkoi ta marrë të vdekur

“JOQ Albania” shkruan se Albert Zorba 31 vjeç nga Elbasani është njëri prej viktimave që humbi jetën tragjikisht në kantierin e ndërtimit në Hamburg...

Latest news

/5pyetjet.al