-sidi education-spot_img
15.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Sky ECC

Nga shefat e policisë tek ‘kokat’ e krimit, mbyllen hetimet për dosjen ‘Metamorfoza’

SPAK ka mbyllur hetimet për personat e arrestuar në lidhje me dosjen ‘Metamorfoza’, ku të përfshirë janë drejtues të lartë të policisë, biznesmenë si...

Përgjimet e ‘SKY ECC’ nxorën zbuluar shqiptarë, 40 persona dalin para gjykatës

Ditën e sotme para Gjykatës Penale në Bruksel, do të dalin 40 persona, ata akuzohen për përfshirje në trafik ndërkombëtar droge. Hetimi ndaj tyre nisi në shtator...

I përfshirë në dosjen “Sky ECC” të trafikimit të drogës, arrestohet shqiptari i kërkuar për vrasje

Një nga të dyshuarit në dosjen e madhe “Encrochat/SKY” me 128 tw pandehur, i cili ishte ende në arrati, u arrestua sot gjatë një...

Sinqeriteti vlerësohet? Nga 1400 efektivë, vetëm një pranoi se ishte përdorues i “Sky Ecc”

A keni qenë përdorues i aplikacionit Enchrochat? A keni qenë përdorues i aplikacionit SKY ECC? A keni pasur akses apo zotërim të një telefoni të enkriptuar...

Megaprocesi ‘Sky ECC’ në Belgjikë, zbardhen dëshmitë e 3 shqiptarëve të tjerë

Këtë të martë është mbajtur seanca e radhëa për megaoperacionin “Sky ECC” në Blegjikë me 124 të pandehur, mes tyre dhe shtetasi shqiptar Eridan...

Shtyhet gjyqi për biznesmenin Pëllumb Gjoka dhe shoferin e tij

Sot ishte parashikuar të kishte një seancë gjyqësore ndaj biznesmenit Pëllumb Gjoka dhe shoferit të tij ku kërkohej zëvendësimi i masës, i cili është...

Bumçi: Rama është përdorues i SKY Ecc, nga aplikacioni porositi dosjen “non grata” të Berishës

Anëtari i kryesisë së Partisë Demokratike, Aldo Bumçi ka bërë një deklaratë të fortë ndaj kryeministrit të vendit Edi Rama. Bumçi e ka akuzuar...

Belgjika merr meritat: Zyrtarë të lartë në Shqipëri po arrestohen falë informacioneve tona

Zbërthimi i aplikacioneve "SkyECC" dhe "Eurochat" solli arrestimin apo hetimin e shumë figurave të larta në vendin tonë, për këtë mediat belge kanë vet-marrë...

U zbulua nga “Sky ECC”, ja kush është vrasësi shqiptar me pagesë (EMRI)

Në prill të vitit 2020  në Belgikë ndodhi një ngjarje tronditëse ku pronari I një picerie u qëllua për vdekje Brenda picerisë. Autori arriti të...

Shqiptari përdorte emra të ndryshëm në SKY ECC, flet para gjykatës belge se si transportonin kokainën

Është zhvilluar sot seanca e dytë gjyqësore në Bruksel ndaj 124 të pandehurve në të ashtuquajturin Megaprocesi i “Sky ECC” kundër një organizate kriminale...

Latest news

/5pyetjet.al