-sidi education-spot_img
2.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

te plagosur

3 adoleshentët u aksidentuan në Sarandë, në pranga babai i njërit prej tyre

Tre të miturit që u aksidentuan mbrëmjen e djeshme në Sarandë janë transportuar për në spitalin e Traumës, në Tiranë. Aksidenti ndodhi mbrëmjen e djeshme...

Dibër, dy makina bëhen copash, 4 të plagosur

Një aksident ka ndodhur rreth mesditës së sotme në dalje të qytetit të Peshkopisë. Nga përplasja e dy mjeteve kanë mbetur të lënduar 4 persona. Sipas...

EMRI/ Përplasi të rinjtë në mes të Tiranës, arrestohet drejtuesi i mjetit

Drejtuesi i mjetit që shkaktoi ditën e sotme aksidentin pranë kryeministrisë, në Tiranë, ku mbetën të lënduar dy të rinj është arrestuar. Sipas policisë bëhet...

Kërcet arma në mes të rrugës, një i vrarë dhe dy të plagosur

Një person ka mbetur i vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur në Vushtri të Kosovë. Mësohet se dy persona kanë rënë në pranga dhe...

Sulmi në SHBA, guvernatorja e Meinit: 18 të vrarë, i dyshuari në arrati

Guvernatorja e Meinit në Shtetet e Bashkuara, Janet Mills, ka thënë se 18 persona janë vrarë dhe 13 janë plagosur, si pasojë e sulmeve...

Aksident masiv, përplasen 158 automjete, disa të vdekur

Një aksident masiv me përfshirjen e të paktën 158 automjeteve la të vdekur shtatë persona pasi një “super mjegull” e dendur mbuloi gjithçka në...

Zetori përplaset me dy “Audi”, drejtuesit dhe pasagjerët drejt spitalit

Mbrëmjen e sotme është regjistruar një aksident rreth orës 19:00, në aksin rrugor "Çermë-Lushnjë", në fshatin Zhamë. Mësohet se mjeti tip "Zetor" me drejtues 40-vjeçarin...

Aksident në Elbasan, të plagosurit me thyerje gjymtyrësh, nisen drejt spitalit

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji në zonën e Bradasheshit. Mësohet se dy automjete janë përplasur me njeri-tjetrin dhe si...

Tentuan t’i largohen policisë, makina u bë copë-copë, 2 të vdekur dhe 6 të plagosur

Një aksident fatal k ndodhur në Kishkunmaysa të Hungarisë, ku për pasojë kanë humbur jetën dy persona dhe 6 të tjerë kanë mbetur të...

Të shtëna me armë zjarri në një qendër tregtare

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar në një qendër tregtare në qendër të qytetit të Bangkok në Tajlandë ku 3 persona janë plagosur. Policia tha...

Latest news

/5pyetjet.al