-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#valutor

Njihuni me këmbimin valutor sot, 23 Korrik 2023

Monedha e eurozonës shitet sot me 101.6 lekë. Dollari amerikan këmbehet me 91.7 lekë. Paundi britanik kap sot vlerën e 117.4 lekëve. Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 71.5 lekë. Franga zvicerane kap vlerën e 105.4 lekëve. Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.64 lekë.

KËMBIMI VALUTOR: Me sa blihen dhe shiten monedhat e huaja?

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 90.3 lekë dhe do të shitet me 91.6 lekë. Monedha evropiane euro...

KËMBIMI VALUTOR SOT: Sa blihen dhe shiten monedhat e huaja!

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 89.9 lekë dhe do të shitet me 101.3 lekë. Euro sot do...

Këmbimi valutor sot, e enjte, 20 korrik 2023

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do të blihet me 89.5 lekë dhe do të shitet me 90.8 lekë. Euro do...

KËMBIMI VALUTOR: Euro vijon “pikiatën”, keq edhe dollari

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan blihet me 89.8 lekë dhe shitet me 91 lekë. Monedha evropiane euro blihet me 101...

KËMBIMI VALUTOR: Euro e Dollari “gropë”, po monedhat e tjera?

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan blihet me 89.6 lekë dhe shitet me 91.2 lekë. Monedha evropiane euro blihet me 101.1...

Këmbimi valutor 8 korrik, me sa blihen e shiten monedhat e huaja

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 94.5 lekë dhe shitet me 95.8 lekë. Monedha evropiane euro do të blihet me...

KËMBIMI VALUTOR: Euro nis rritjen, ç’ndodh me monedhat e tjera?

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 95.2 lekë dhe shitet me 96.3 lekë. Monedha evropiane euro do të blihet me...

KËMBIMI VALUTOR SOT: Euro vijon pikiatën, dollari “gropë”

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 95.8 lekë dhe shitet me 96.8 lekë. Monedha evropiane euro do të blihet me...

KËMBIMI VALUTOR: Euro prek ‘fundin’, po monedhat e tjera?

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 95.9 lekë dhe shitet me 97.1 lekë. Monedha evropiane euro do të blihet me...

Latest news

/5pyetjet.al