-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#Vlorë

Përdhunoi adoleshenten, merr fund arratia e të riut në Vlorë

Policia e Vlorës ka arrestuar një 29-vjeçarar, pasi ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një 16-vjeçare.Në njoftimin e policisë thuhet se S. Z...

VIDEO- Aksident në Vlorë, makina përmbyset në mes të rrugës

Mesditën e sotme ka ndodhur një aksident në Vlorë.Raportohet se një mjet tip "Volkswagen" është kthyer përmbysur në rrugën Transballkanike, por fatmirësisht ...

Aksion në Vlorë, policia kap “bastexhinjtë”, iu shpëton pronari i lokalit (EMRAT)

Një aksion i uniformave blu është zhvilluar mbrëmjen e djeshme në qytetin e Vlorës. Policia ka mundur të arrestojë 3 persona, të cilët merreshin...

Kush po fshihet në Vlorë? FNSH s’del “duar” bosh këtë herë

Forcat Speciale së bashku me policinë e Vlorës kanë zhvilluar një aksion mbrëmjen e djeshme në disa pika të qytetit bregdetar.Aksione janë zhvilluar...

E dërgoi daja në spital me plumb në këmbë, policia: Jemi në gjurmët e autorit

Sebastian Jallaj, një 19-vjeçar është dërguar nga daja i tij i plagosur në spitalin e Vlorës.I riu ka marrë një plumb në këmbë dhe...

I drejtuan armën dhe i morën makinën, Benzi gjendet në Vlorë

Një grabitje me armë ka ndodhur në qytetin e Lushnjës. Në vendin” Pushimi i shoferit”, disa persona të paidentifikuar kanë marrë me dhunë "Benzin"...

Nga kultivimi i kanabisit deri tek lojërat e fatit, një i arrestuar katër nën hetim

Policia e Vlorës ka arrestuar një 31-vjeçari i cili akuzohet për kultivim hashashi në Mërtiraj. Në njoftimin e policisë thuhet se kjo parcelë...

Vjeshtë dhe plazh, bregdeti i Vlorës plot në mes të tetorit

Edhe pse jemi në tetor, qytetarët e Vlorës favorizuar edhe nga moti i ngrohtë, ditën e sotme e kanë shfrytëzuar për të marrë...

Zhvillonin baste në lokal, policia i vë prangat dy vlonjatëve

Një pronar dhe një administrator lokali në Vlorë kanë rënë në prangat e policisë.Ata kishin përshtatur biznesin për të zhvilluar lojërat e fatit.Policia...

I drejtoi automatikun fqinjit, policia kap 57-vjeçarin

Një 57-vjeçar i shpallur në kërkim është arrestuar ditën e sotme.Mbi të rëndojnë akuzat për "kanosje" dhe "armëmbajtje pa leje", pasi në qershor të...

Latest news

/5pyetjet.al