-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

zgjedhjet ne kukes

Bedri Islami: A i mësoi gjë kësaj opozite Kukësi?

Zgjedhjet e së dielës së kaluar në Kukës, megjithëse të pjesshme dhe pa ndonjë rëndësi të veçantë për vendin, rihapën pikëpyetjet e vjetra dhe...

Meta s’e pranon humbjen në Kukës: Tjetër faqe zezë në librin e zgjedhjeve

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta u shpreh sot se zgjedhjet në bashkinë e Kukësit janë një tjetër faqe e zezë e librit...

Shifrat/ Si shpjegohet që skandali i Gjicit dërrmoi më shumë opozitën?

Në çdo vend normal nuk ka dyshime që një skandal që do të rrëzonte një zyrtar nga pushteti nuk do të sillte në të...

Berisha humbi Kukësin, kreu i PD-së së Bashës: Na mori në qafë të gjithëve

Kreu i Partisë Demokratike të vulës në Kukës Arif Rexhmati ka reaguar në lidhje me fitoren e kandidatit të Partisë Socialiste, Albert Halilaj në...

Opozita mblidhet te hotel “Amerika”/ Alibeaj hiqet nga “Zgjedhorja”, ftohen aleatët

Deputetët e PD-së, konkretisht 43 nga dy grupet, i Sali Berishës dhe i Gazment Bardhit u mblodhën në Kukës, si për ironi në hotelin...

Absurdi! Kolegji i jep dy anëtarë, por Basha nuk ka kandidat në Kukës

Sot Kolegji Zgjedhor vendosi që të pranonte ankimimin e bërë nga Partia Demokratike zyrtare për të pasur dy anëtarë në KZAZ-të, për zgjedhjet e...

Ngeli fillikat! Basha bojkoton zgjedhjet në Kukës

Partia Demokratike zyrtare që drejtohet nga Lulzim Basha do të bojkotojë zgjedhjet e pjesshme lokale në bashkinë e Kukësit. Pasditen e sotme, dega e...

KAS rrëzon Bashën! PD forcë e tretë: I takon vetëm një anëtar

Komisioni i Ankimeve dhe Sanksioneve në KQZ ka rrëzuar ankimimin e PD, duke lënë në fuqi ndarjen e KQZ për ndarjen e KZAZ-së. "Sot,...

Beteja për anëtarin e dytë në Kukës! PD çon KQZ-në në KAS (Dokumenti)

Partia Demokratike ka çuar në Komisionin e Ankimeve dhe Sanksioneve vendimin e KQZ-së me firmën e Ilirjan Celibashit në lidhje me zgjedhjet e 24...

“Beleri, i burgosur politik”! Meta: Në Kukës do të mbështesim kandidatin e Berishës

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta nuk ka asnjë pretendim për kandidatin në zgjedhjet në Kukës duke i lënë rrugë të lirë Sali...

Latest news

/5pyetjet.al