-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Astrologia zbulon fituesin e “Big Brother VIP”

Kryesoret

Artrologia Lorna Hysa e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” tregoi se kush do jetë fituesi i Big Brother VIP Albania. Duke u bazuar në shenjën e horoskopit sipas saj Arjola Demiri do të jetë fituese.

“Derisa të dali Mërkuri nga prapavija më 3 shkurt, virgjereshat nuk e kanë mirë. Pas 3 shkurtit, mund të jenë më të cliruara. Mund ta mendoj Arjolën fituese por vetëm si virgjereshë, nuk është e avantazhuar deri më 3”,- u shpreh Lorna Hysa.

Gjithashtu ajo tregoi se cifti Donald-Beatrix se shkojnë shumë bashkë pasi kamë të njëjtin planet.

Edhe pse Donaldi është gjithashtu virgjëreshë në horoskop ajo tha se në varësi të ashedentit nuk e mendon fitues.

/5pyetjet.al

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit