-sidi education-spot_img
15.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Reperi i njohur, Gold AG ka paralajmëruar projektin e ri muzikor

Kryesoret

Përmes një postimi në Instagram, Gold AG ka paralajmëruar se kënga mban titullin “Trimat e Gjakovës” dhe do të publikohet sot (29 janar), në ora 19:00.

Këngëtari ka bashkëpunuar edhe me këngëtari, Hysni Klinaku dhe kënga është realizuar edhe me videoklip.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit