16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Reperi që rrahu Noizyn futet LIVE nga burgu: Jam këtu me Saimir Tahirin (VIDEO)

Kryesoret

Reperi i njohur Cllevio Serbiano (Kleviol Ahmeti), ndodhet prej disa ditësh pas hekurave, pasi theu masën e sigurisë “arrest shtëpie”, kur shkoi në Durrës dhe u rrah me Noizyn në lokalin e këtij të fundit.

Por, mbrëmjen e djeshme ai ka thyer rregullat edhe brenda qelisë, pasi ka gjetur mundësinë për të hyrë live në rrjetin social Instagram. Videot e bashkëbisedimit të tij me një vajzë po bëjnë xhiron e rrjetit në të gjitha rrjetet sociale.

Gjatë bashkëbisedimit, Cllevio Serbiano ka treguar tekstin këngës së re që ka krijuar nga qelia, ku shok në qelinë ngjitur ka edhe ish-ministrin Saimir Tahiri në burgun e Fierit.

Teksti i krijuar në qeli nga Cllevio Serbiano:

Gangon në terren, gjujts nga izolimi

Gango para gjykatës, s’di ça është rehabilitimi

Thyej masa të sigurisë, pi makiato te Blerimi

Parkohem aty te Stinzi, Kakam vetëbesimi

Te burg i Fierit më priti gjahtari i Vlorës

Pyete Arkimedin, kush është Lolonja Vlorës

Kakamat e Vlorës i kam këtu te sektori

Dhe Saimir Tahiri ka frikë nga qorrat e Vlorës.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit