-sidi education-spot_img
30.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Paditet me shumën marramendëse, ja për çfarë akuzohet Kanye West

Kryesoret

Një kompani që ofron veshje me qira ka paditur Kanye West pasi në akuzën e tyre ai nuk ka ka paguar dhe kthyer veshjet që iu ka marrë.

Kanye është paditur nga David Casavant Archive me mbi 400,000 dollarë pasi pretendohet se Kanye u detyrohet atyre për vite të tëra tarifash të papaguara dhe për sendet e pakthyera.

Sipas padisë, të siguruar nga TMZ, Kanye ndaloi së paguari tarifat e qirasë në vitin 2020.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit