-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Presidenti i FIFA-s vjen nesër në Tiranë

Kryesoret

Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino nesër do të vijë në Tiranë.

Ai do të zhvillojë takime me Presidentin e Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Dukën, por edhe me kryeministrin Edi Rama.

Kreu i FIFA-s do të vizitojë Federatën Shqiptare të Futbollit dhe stadiumin “Air Albania”, ku vitin e shkuar priti finalen e parë të Conference League.

Vizita vjen me rastin e 90-vjetorit të anëtarësimit të FSHF në FIFA.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit