-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Pritet vetëm zyrtarizimi, Reja nuk qëndron as për Italinë e tij

Kryesoret

Edhe pse pas barazimit me Islandën Edy Raja u shpreh se do të bëjë një analizë të punës së tij me drejtuesit e FSHF mësohet se pritet vetëm zyrtarizimi për shkarkimin e tij.

Media priti dje një reagim të Dukës pas barazimit me Islandën, por ai refuzoi ta zyrtarizonte ‘divorcin’ që e ka paralajmëruar prej kohësh me italianin 75-vjeçar.

Trajnerit i skadon kontrata në nëntor të këtij viti, por zor se do të jetë në miqësoret me Italinë dhe Arabinë Saudite.

Tani dilema e vetme është nëse zyrtarizimi i largimit do të bëhet sot apo nëse trajneri do të paguhet deri në fund të kontratës, pra edhe dy muajt e ardhshëm.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit