-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

VIDEO-Dua Lipa takohet me Mbretëreshë Camilla

Kryesoret

Gruaja e mbretit Charles II Camilla bëri një paraqitje të rrallë me motrën e saj më të vogël Annabel Elliot të hënën mbrëma në çmimin Booker Prize.

Ndër të pranishmit me të cilët foli ishte edhe Dua Lipa, e cila në fjalën e saj shprehu dashurinë e saj për leximin. Gjatë bisedës së saj me Dukeshën, Dua Lipa u dëgjua duke thënë se “nuk do të këndonte”.

Sekretarja e Fondacionit Booker Prize Eve Smith tha se Camilla ishte e kënaqur që mori pjesë në ngjarjen e ndarjes së çmimeve dhe se ka një interes të madh për shkrimtarët. Ajo madje zbuloi se si Camilla kërkoi të takonte shkrimtarët edhe gjatë pandemisë kur të gjitha ngjarjet shoqërore ishin “ngrirë” dhe i mirëpriti ata në Pallatin e St.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit