-sidi education-spot_img
2.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Aksidenti i rëndë në Kurbin, vdes pas disa ditëve në spital 16-vjeçari

Kryesoret

Një 16-vjeçar ka humbur jetën në spital 15 ditë pas aksidentit të rëndë që ndodhi në rrugën e Patokut në Kurbin.

Flavio Mankollari, nxënës ekselent i vitit të dytë në gjimnazin “Qemal Stafa” mbeti  plagosur në këtë aksident bashkë me 4 persona të tjerë, por nuk mundi t’ia dalë për shkak të plagëve të marra në disa pjesë të trupit.

Në këtë aksident u përplasen kokë më kokë dy automjete dhe goditja ishte mjaft e fortë, ndërsa referuar ekspertizës, parakalimi i gabuar i mjetit që drejtohej nga shtetasi me iniciale Sh.Ll është bërë shkak për aksidentin.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit