-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Këmbimi valutor sot, 18 nëntor 2022/ Me sa shiten dhe blihen dollari, euro dhe monedhat e tjera!

Kryesoret

Dollari amerikan është blerë këtë të premte, 18 Nëntor me 112.4 lekë dhe është shitur me 113.3 lekë sipas kursit të këmbimit, duke treguar dobësim.

Sakaq monedha evropiane Euro blihet me 116.7 lekë dhe shitet me 117.3 lekë, duke treguar qëndrueshmëri.

Paundi britanik sot blihet me 133.2 lekë dhe shitet me 134.3 lekë duke treguar forcim.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit