-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Ja kush është ‘personi A’ në dosjen e FBI-së për Edi Ramën!

Kryesoret

Është një ndër njerëzit më të përfolur për momentin, që kur dosja e FBI-së për Edi Ramën është bërë publike në Nju Jork, pas arrestimit të ish-zyrtarit të Byrosë Federale, Charles McGonigal.

Bëhet fjalë për Agron Nezajn, personi i cili sipas hetimit të FBI-së i ka dhënë McGonigal 80 mijë dollarë në parkingun e një restoranti në Nju Jork, si dhe e ka shoqëruar ish-zyrtarin e FBI-së në vizitat e tij në Tiranë.

Agron Nezaj është personi që shikoni në foto të rrethuar me të kuqe, pamje e marrë gjatë një ceremonie dekorimi në Tiranë. Për Agron Nezaj, foli sot edhe kreu i PD-së, Sali Berisha gjatë konferencës së tij për mediat.

Berisha: Agron Neza i dha McGonigalit dy pagesa, 225 dhe 80 mijë $ për llogari të Ramës

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit