-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

VIDEO/ Korça zbardhet nga dëbora, pamje të mrekullueshme nga qyteti sot!

Kryesoret

Bie dëbora e parë në Korçë për 2023. Në pak orë qyteti është zbardhur nga flokët e borës, ndërsa 5 Pyetjet ju sjell pamjet e rrugëve të qytetit sot.

Reshjet kanë nisur që prej orës 7:30 të mëngjesit të sotëm ndërsa temperatura mesatare shkon deri në -3.

Kontraktorët janë në gatishmëri për Mirëmbajtje Dimërore. Në aksin Korçë-Pogradec në afërsi të Qafë Plloçës po kriposet pasi dhe ky aks është përfshirë nga reshjet.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Leave a Reply

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit