-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

qyteti

Zjarr i madh në Gjirokastër, rrezikohen varrezat e qytetit

Mbrëmjen e sotme në Gjirokastër është ndezur një vatër zjarri në periferi të qytetit ku janë përfshirë dhe një grumbull mbetjesh urbane. Flakët e shkaktuara...

Rostovi në duart e Wagner, qyteti i rrethuar nga mercenarët me tanke e blinda

Rebelimi i armatosur i shefit të Wagner, Yevgeny Prigozhin, është përshkallëzuar në mënyrë dramatike në orët e fundit, aq sa detyroi Presidentin rus Vladimir...

E dyshuara e “Katargate” dëshiron të largohet nga qyteti, prokurorët vihen në lëvizje

E çliruar nga arresti shtëpiak, Eva Kaili tani dëshiron edhe të udhëtojë. Disa ditë pasi prokurorët belgë njoftuan se ajo nuk ishte më në...

VIDEO/ Korça zbardhet nga dëbora, pamje të mrekullueshme nga qyteti sot!

Bie dëbora e parë në Korçë për 2023. Në pak orë qyteti është zbardhur nga flokët e borës, ndërsa 5 Pyetjet ju sjell pamjet...

Latest news

/5pyetjet.al