-sidi education-spot_img
18.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

U hodh nga kati i 5-të, vdes në spital një person në Korçë/ Emri

Kryesoret

Një person është vetëvrarë duke u hedhur nga kati i pestë i pallatit në Korçë.

Bëhet me dije se i ndjeri është Pëllumb Hoti dhe e ka ndërmarrë aktin fatal në kushte të rënduara psikologjike pasi dyshohet se vuan nga depresioni.

Hoti ka ndërruar jetë në spitalin e Korçës.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit