-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Video/ Derbi “ndez” rrugët e Tiranës, tifozët bardheblu nisen drejt Air Albania

Kryesoret

Mbrëmja e ditës së sotme do të mbërthejë para ekraneve të gjithë futbolldashësit pasi do të luhet Derbi i Kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit.

Por atmosfera ka nisur akoma pa filluar përballjen dhe kanë qenë tifozët bardheblu ata që kanë nisur marshimin drejt stadiumit me këngë në mbështetje të ekiptit të zemrës.

Ndeshja mes Partizanit dhe Tiranës do të zhvillohet në Air Albania në orën 19.00 dhe pritet të jetë një përballje emocionuesi për të gjithë mbështetësit e ekipeve të Kryeqytetit

.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit