-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“Më përdor për lojë”, Luizi i kthehet keq Maestos: Aq je përdor sa je kthyer në gjynah

Kryesoret

Luizi duket se është në formë edhe pse është në një nominim të fortë me Maestron dhe Kristin.

Por kjo nuk e ka ndalur aspak të bëjë lojën e tij dhe ka vendosur që kohët e fundit të Maestros në shtëpi të mos e lërë në gjumë.

Luizi është i sigurt që ai do të eliminohet prandaj u shpreh që të mos i kalonte momenten e fundit në shtëpi në gjumë.

Për këtë ka menduar sërish Luizi i cili sapo e zgjoi nga gjumi i këndoi opera.

Pas këndimit Maestro u shpreh që ta përdorë për lojë. Ndërsa Luizi iu përgjigj që aq shumë është përdor sa është kthyer në gjynah.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit