-sidi education-spot_img
17.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“Do të dorëzohesha”, kapet pas arratisjes nga burgu shqiptari në Itali

Kryesoret

Autoritet italiane kanë bërë të mundur arrestimin e një shqiptar pasi u arratis nga burgu.

Arratisja e 32-vjeçarit nuk zgjati shumë pasi u kap pas 1 ore.

“Doja të shihja vajzën dhe do të dorëzohesha,” ka deklaruar Anton Vlashi duke u larguar nga gjykata pas seancës.

32-vjeçari është dënuar për vjedhje dhe deri më tani ka shlyer 3 vjet e 8 muaj burg, por me shkeljen e fundit ndal ligjit, do t’i shtohen edhe 2 vite të tjera.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit