-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

E qëlloi 6 herë me armë për borxhin, shqiptari në kërkim në Itali

Kryesoret

Autoritet italiane kanë shpallur në kërkim një shqiptar pasi ka qëlluar 6 herë me pistoletë një shtetas tunizian.

Mediat italiane shkruajnë se arsyeja ka qenë një borxh që tuniziani i ka pasur shqiptarit dhe se ai është arratisur.

Mësohet se autori ka shkuar drejt shtëpisë së viktimës për të zgjidhur konfliktin, por në tensione e sipër shqiptari ka nxjerrë pistoletën dhe e ka qëlluar 6 herë tunizianin.

Ky i fundit është plagosur në këmbë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit