-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“Ja lash vetë”, Olta: Do ta përndjek nëse fiton BB Luizi

Kryesoret

Tashmë çdo banor që largohet nga shtëpia e BB shpreh mendimin se kush mund të jetë fituesi.

Pas largimit të rivales më të madhe të Luizit, Olta loja do të ndryshojë shumë.

E pyetur nga Arbri se kush është fituesi i këtij BB, Olta u shpreh thjesht: Dihet.

Po më pas ajo shtoi se ajo ia la vetë Luizit dhe se nëse fiton BB ajo do ta përndjekë atë.

“Nëse fiton ai unë do ta përndjek gjithandej në telefon, edhe në Maldive. Do ta marr edhe do ti them të lash vetë të fitosh,” u shpreh Olta.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit