-sidi education-spot_img
17.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Problemi me identifikimin, Celibashi: Mori më shumë vëmendje seç duhej

Kryesoret

Kryekomisioneri Ilirjan Celibashi në një deklaratë për mediat ka dhënë detaje rreth ecurisë së procesit të numërimit të votave dhe shpalljen e rezultateve në shumë bashki.

Gjithashtu ai foli edhe për problemet me aparaturat e votimit për të cilat u shpreh se morën me shumë vëmendje sesa duhej.

Ajo që unë mendoj deri tani, mund të kemi nevojë për të sjellë ekspertë të huaj, ata që nuk kanë nevojë, natyrisht që s’do sjellim.

Gjithsesi, jo se dua të justifikohem në këtë situatë, mund të jem dhe i gabuar. Por ka marrë më shumë vëmendje se sa ka merituar. Gjithsecili do japë vlerësimin e tij. Do të verifikojmë të gjitha aspektet e këtij procesi.”, tha Çelibashi.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit