-sidi education-spot_img
35.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Vdekja e Tina Turner, Rama: Sonte toka është më e varfër

Kryesoret

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas lajmit të trishtë të ndarjes nga jeta të këngëtares Tina Turner.

Në një postim në facebook Rama ka shkruar një varg nga teksti i një prej këngëve të saj më të mëdha.

Rama ka shkruar “You’re simply the best Better than all the rest…” (Ti je thjesht më e mirë, më e mira se gjithë të tjerat).

Kryeministri Rama shkruan se “Sonte toka është më e varfër dhe qielli më i shndritshëm”.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit