-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Luiz Ejlli nuk i ndahet më socialistëve, foto me Taulant Ballën e vajzën e tij

Kryesoret

Edhe kreu i Grupit Parlamentar i Partisë Socialiste, Taulant Balla nuk ka humbur kohë për të bërë fotografi me këngëtarin Luiz Ejlli.

Ai shfaqet bashkë me vajzën e tij dhe shkruan: “Me Melën dhe Luizin”, ndërsa imazhin e ka publikuar në Instagram.

Kujtojmë se një javë më parë Luizi ishte pjesë e podcast-it të kryeministrit Edi Rama, ku zbuloi planet e tij për të ardhmen që do të jenë muzika dhe pjesëmarrja në filma.

Duket se Luizi e ka gjetur veten krah socialistëve. Në zgjedhjet e 14 majit, ai mbështeti Benet Becin, kandidat për bashkinë e Shkodrës ku fitoi përballë Bardh Spahisë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
-Raiffeisen-spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit