-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Këmbimi valutor: Bie dollari e paundi, po euro?

Kryesoret

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 98.5 lekë dhe do të shitet me 99.8 lekë.

Ndërkohë euro sot do blihet me 106 lekë dhe do shitet me 106.8 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 109.8 lekë dhe do shitet me 111.1 lekë.

Paundi britanik do blihet me 122.4 lekë dhe do shitet me 123.8 lekë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit