-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Bie sërish euro dhe dollari, ja çfarë ndodh me kursin e këmbimit valutor

Kryesoret

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 98.2 lekë dhe do të shitet me 99.5 lekë.

Euro do blihet me 105.7 lekë dhe do të shitet me 106.5 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 109.5 lekë dhe do shitet me 110.7 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do blihet me 122 lekë dhe do të shitet me 123.3 lekë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit