-sidi education-spot_img
2.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Pas suksesit me kombëtaren, Silvinho i bashkohet familjes, fluturon drejt zemrës së tij

Kryesoret

Trajneri i kombëtares, Silvinho është në qendër të vëmendjes që pas nënshkrimit më Shqipërinë dhe rezultateve pozitive në kualifikueset e “Euro 2024”.

Ai është ndër trajnerët që jeton në Shqipëri me kohë të plotë ndërsa familja e tij ndodhet në Portugali.

Por për veç se është i përkushtuar në fushë dhe me lojtarët anën e tij me familjen nuk e kemi njohur ende.

Dhe për këtë ka menduar vajza e trajnerit të kombëtares, Tati Mendes e cila është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo ka ardhur në Shqipëri dhe ka mbështetur kombëtaren që tashmë është nën drejtimin e babait të saj.

Silvinho mesa duket ka gjetur pak kohë dhe ka bërë një fluturim drejt folesë së tij të cilën e ka lënë për shkak të punës.

Në një video të ndarë nga vajza duket Silvinho i cili është me bashkëshorten dhe i jep një të puthur ne shpatull.

Ai ka pranuar ka qenë i pandashëm me bashkëshorten e tij këto vite derisa nisi këtë rrugëtim te Shqipëria dhe u zhvendos në vendin tonë.

VIDEON E GJENI KËTU.

 

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit