-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Zbulohet “shtëpia e tmerrit”! Babai dhe vajza kryenin incest, 3 foshnje të vdekura në bodrum

Kryesoret

Polonia është tronditur nga zbulimi i të ashtuquajturës “shtëpia e tmerrit”, ku babai dhe vajza e tij jetonin një lidhje dashurie prej të paktën 4 vitesh, duke lindur edhe dy fëmijë së bashku.

Ngjarja u zbulua pasi fqinjët e tyre u alarmuan teksa shihnin babë e bijë të ecnin dorë për dore në fshat.

Më pas në bodrumin e shtëpisë së tyre u gjetën trupat e 3 foshnjave të porsalindura të vdekura të mbështjella me qese plastike në varre të cekëta.

2 nga foshnjat i përkisnin Paulinës, 20-vjeçares që ishte në lidhje me të atin thanë hetuesit dhe nëna e të tretit është motra e saj.

Kolegët e 20-vjeçares në një dyqan ëmbëlsirash në fshatin fqinj Stara Kiszewa kanë treguar se babai i preu asaj flokët që djemtë e tjerë të mos e shihnin apo ngacmonin.

54-vjeçari Piotr Gierasik dhe vajza e tij 20-vjeç, tashmë do të përballen me burgim të përjetshëm pasi akuzohen për vrasje dhe incest.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit