-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“DWTS”, regjisorja e njohur shqiptare do të jetë konkurrentja e radhës/ EMRI

Kryesoret

Zbulohet një tjetër konkurrente e “Dancing With the Stars” programi i njohur i kërcimit që pritet të fillojë së shpejti.

Bëhet fjalë për Arnita Beqirajn, e cila është një personazh i njohur pasi vitin e shkuar e pamë në rolin e spektatorit, ku brohoriste për partnerin, megjithatë këtë vit ka vendosur ta provojë vetë këtë eksperiencë, me balerinin, Eni në krah.

Deri më tani janë zbuluar emra si Saimir Korreshi, Sara Karaj, Armaldo Kllogeri dhe Atalanta Kërcyku, ndërsa sot është bërë me dije një tjetër personazh i famshëm që do të ngjitet në skenën aspak të lehtë të kërcimit.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit