-sidi education-spot_img
20.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

E rëndë në Tiranë, vetëvritet me automatik 29-vjeçari

Kryesoret

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në fshatin Gracen në Tiranë, ku raportohet se një i ri, vetëm 29 vjeç, dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri automatik.

Sipas policisë, grupi hetimor ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për shkaqet e plota të kësaj ngjarjeje të rëndë.

“Tiranë/Informacion paraprak: Më datë 19.09.2023, rreth orës 20:00, në fshatin Gracen, dyshohet se është vetëvrarë, me armë zjarri automatik, shtetasi B. B., 29 vjeç. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.”, njofton policia e Tiranës.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit