-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Pushimet nuk shkuan siç duhet, Dafina Zeqiri përfundon në spital

Kryesoret

Këngëtarja nga Kosova, Dafina Zeqiri ka qenë tepër aktive këtë verë, duke i dhuruar publikut hite dhe koncerte të shumta.

Prej disa ditësh ajo ka qenë duke shijuar pushimet në Greqi me partnerin e saj. Por mesa duket këto pushime nuk kanë përfunduar mirë pasi ajo publikoi një foto në spital.

Dafina shihet duke u mjekuar me një inhalator për thithje ilaçi, duke shkruar “Kthehemi në realitet, bronkiti”.

FOTO/ Nga pushimet përfundon në spital. Ç'i ndodhi Dafina

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit