-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Sonte rikthehet magjia e Champions League

Kryesoret

Rikthehet Champions League me ndeshjet e para në grupe. Sonte do të zhvillohen disa ndeshje.

Kampionët në fuqi të Manchester Cityt do ta nisin mbrojtjen e titullit ndaj Crvena Zvezdës. E lehtë në letër, por nuk pritet që të jetë kështu në fushë.

E fortë sonte do të jetë përplasja mes PSG-së dhe Dortmundit. Milani do të përballet me Newcastle, Lacio me Atletiko Madridin.

Nesër do të jetë kryendeshja e kësaj jave të parë, Bayer Mynih-Manchester United.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Leave a Reply

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit