-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

HARTA LIVE/ Vera nuk po largohet as në shtator, ja sa do të shënojë termometri sot

Kryesoret

Ditën e sotme priten reshje lokale të dobëta në qarqet Dibër, Lezhë, Tiranë, Elbasan, Korçë dhe Gjirokastër.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë në bregdet nga 21 deri në 29 °C, në vendet e ulëta nga 20 deri në 31 °C dhe në vendet malore nga 14 deri në 26 °C.

Ndërsa era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare në të gjithë vendin.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit