-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

EMRI/ I goditi makinën dhe dhunoi 55-vjeçarin, arrestohet autori

Kryesoret

36-vjeçari Alfred Prendi është arrestuar nga Policia e Lezhës për veprat penale “Plagosje e rëndë me dashje” dhe “Shkatërrim prone”.

Për shkak të një konflikti që ka pasur me 55-vjeçari me inicialet Gj. S., në fshatin Spiten, në momentin që janë shkëmbyer të dy në rrugë me automjete, Prendi i ka goditur me qëllim mjetin 55-vjeçarit, si dhe më pas ka dalë nga makina duke e dhunuar fizikisht.

I lënduari ndodhet në spital nën kujdesin mjekësor, jashtë rrezikut për jetën.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit