-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Stuhi dhe rrebesh! Topi “ngec” në fushë në Milano

Kryesoret

Ndeshja Milan-Hellas Verona do të startojë me disa minuta vonesë për shkak se në Milano reshjet e shiut ishin të forta duke e bërë të pamundur.

Topi ngeci në fushë nga uji. Arbitri Maresca u fut në fushë së bashku me dy kapitenët, Leao dhe Faraoni për të kuptuar më saktë gjendjen e fushës.

Vendimi ishte për ta shtyrë për disa minuta.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit