-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Makina përplas ciklomotorin, një i vdekur

Kryesoret

Një  aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Qerret-Mali i Robit, në zonën e Kavajës.

Mësohet se një automjet me drejtuese me inicialet I. G., është përplasur me një ciklomotor me drejtues me inicialet F. D, i cili ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Drejtuesja e automjetit mësohet se ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin ligjor të shkakut  të aksidentit.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit