-sidi education-spot_img
27.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

I bëri bashkë Pavarësia, Rama dhe Kurti shtrëngojnë duart në Vlorë

Kryesoret

Kryeministrat Edi Rama dhe Albin Kurti kanë shtrënguar duart në Vlorë, ku të dy ndodhen në qytetin ku 111 vite më parë u ngrit flamuri shqiptar. Dy Kryeministrat morën pjesë së bashku në ceremoninë e ngritjes së flamurit dhe vendosën kurora me lule në varrin e Ismail Qemalit.

111 vite Pavarësi! Ngrihet flamuri në Vlorë

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit