-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Qindra fansa e kërkonin, Dua e shoqëruar nën masa sigurie për në New York

Kryesoret

Dua ishte e rrethuar nga fansat dhe e mbrojtur nga truproja e saj dhe oficerët e Departamentit të Policisë së Nju Jorkut teksa doli nga studioja.

Këngëtarja 28 vjeçare ishte veshur me një bluzë jeshile të lehtë që e kombinoi me xhinse të gjera ngjyrë blu ndërsa po largohej nga studioja e “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”.

Dua ishte në qytetin e Nju Jorkut pasi bëri bujë të dielën në një ansambël të zi të tejdukshëm teksa merrte pjesë në Gala-në e 3-të Vjetore të Muzeut të Akademisë në Los Anxhelos.

Dua ka promovuar këngën e saj më të fundit Houdini, të cilën e publikoi muajin e kaluar në mbështetje të albumit të saj të tretë në studio.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit