-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Shakira lë pas të shkuarën, nis romancën e saj të re

Kryesoret

Mesa duket ylli i muzikës latine Shakira  mesa duket po përjeton një romancë të re pas divorcit ndaj ish-bashkëshortit të saj Gerard Pique.

Mediat spanjolle shkruajnë se 46-vjeçarja po njihet me me Rafael Arcauten, një producent muzikor argjentinas.

Arcaute është mjaft i suksesshëm në fushën e muzikës dhe është vlerësuar me 18 çmime Grammy.

Prania e 44-vjeçarit e mbush me buzëqeshje dhe qetësi këngëtaren ndërsa mësohet se ai është shumë i kujdesshëm në hapat që hedh në këtë marrëdhënie.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit